Theme Test (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Age
hu: Kor

en: Log
hu: Napló

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Password
hu: Jelszó

en: Name
hu: Név

en: Preview
hu: Előnézet

en: Save
hu: Mentés

en: Access log settings
hu: Hozzáférési napló beállításai

en: Details
hu: Részletek

en: Table
hu: Táblázat

en: First name
hu: Keresztnév

en: Last name
hu: Vezetéknév

en: Form
hu: Űrlap

en: Sub
hu: Alsó index
