Theme Test (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Name
hy: Անուն

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Save
hy: Պահպանել

en: Details
hy: Մանրամասներ

en: Table
hy: Աղյուսակ
