Theme Test (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Age
id: Usia

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Password
id: Sandi

en: Name
id: Nama

en: Preview
id: Pratinjau

en: Save
id: Simpan

en: Access log settings
id: Pengaturan log akses

en: Details
id: Rincian

en: Table
id: Tabel

en: First name
id: Nama depan

en: Last name
id: Nama belakang

en: Form
id: Formulir
