Theme Test (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Age
it: Età

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: Name
it: Nome

en: Preview
it: Anteprima

en: Save
it: Salva

en: Access log settings
it: Impostazioni del log degli accessi

en: Details
it: Dettagli

en: Table
it: Tabella

en: First name
it: Nome

en: Last name
it: Cognome
