Theme Test (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Age
ja: 年齢

en: Log
ja: ログ

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Password
ja: パスワード

en: Name
ja: 名前

en: Preview
ja: プレビュー

en: Save
ja: 保存

en: Access log settings
ja: アクセスログの設定

en: Details
ja: 詳細

en: Table
ja: テーブル

en: First name
ja: 名

en: Last name
ja: 姓

en: Form
ja: フォーム
