Theme Test (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Password
jv: Sandhi

en: Name
jv: Jeneng

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Save
jv: Simpen

en: Access log settings
jv: Sétingan log aksés.

en: Details
jv: Lengkapé

en: Table
jv: Tabel
