Theme Test (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Age
ka: ასაკი

en: Log
ka: ჟურნალი

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Password
ka: პაროლი

en: Name
ka: სახელი

en: Details
ka: დეტალები

en: Table
ka: ცხრილი
