Theme Test (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Log
kk: Журнал

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Name
kk: Аты

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Save
kk: Сақтау

en: Access log settings
kk: Қолжетімділік журналы параметрлері

en: Details
kk: Мәліметтер

en: Table
kk: Кесте
