Theme Test (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Log
km: កំណត់ហេតុ

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Access log settings
km: ការ​កំណត់​កំណត់ហេតុ​ចូល​ដំណើរការ

en: Details
km: សេចក្ដី​លម្អិត

en: Table
km: តារាង
