Theme Test (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Age
kn: ಪ್ರಾಯ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Preview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Details
kn: ವಿವರಣೆಗಳು

en: Table
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Form
kn: ಫಾರ್ಮ್
