Theme Test (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Age
ku: تەمەن

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Name
ku: ناو

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Details
ku: زانیاری زیاتر

en: Table
ku: خشتە
