Theme Test (7.x-1.0) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Age
ml: വയസ്സ്

en: Log
ml: ലോഗ്

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Password
ml: പ്രവേശന വാക്ക്

en: Name
ml: പേര്

en: Preview
ml: മുന്‍‌കാഴ്ച

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Details
ml: വിശദാംശങ്ങൾ
