Theme Test (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Log
mn: Лог

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Password
mn: Нууц үг

en: Name
mn: Нэр

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Details
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Table
mn: Хүснэгт
