Theme Test (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Age
mr: वय

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Name
mr: नाव

en: Preview
mr: पुर्वदृश्य

en: Save
mr: संरक्षीत
