Theme Test (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Age
my: အသက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Name
my: အမည်

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Table
my: ဇယား
