Theme Test (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Name
ne: नाम

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Details
ne: विस्तृत

en: Table
ne: तालिका
