Theme Test (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Age
nl: Leeftijd

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Name
nl: Naam

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Save
nl: Opslaan

en: Access log settings
nl: Toegangslog-instellingen

en: Table
nl: Tabel

en: First name
nl: Voornaam

en: Last name
nl: Achternaam

en: Form
nl: Formulier

en: Sub
nl: Subscript
