Theme Test (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Age
nn: Alder

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Password
nn: Passord

en: Name
nn: Namn

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: Save
nn: Lagre

en: Details
nn: Detaljar

en: Table
nn: Tabell
