Theme Test (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Name
os: Ном

en: Preview
os: Развæлгъау фенд

en: Save
os: Ныффысс
