Theme Test (7.x-1.0) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Password
pa: ਪਾਸਵਰਡ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Preview
pa: ਝਲਕ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Details
pa: ਵੇਰਵਾ
