Theme Test (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Age
pl: Wiek

en: Log
pl: Dziennik

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Password
pl: Hasło

en: Name
pl: Nazwa

en: Preview
pl: Podgląd

en: Save
pl: Zapisz

en: Access log settings
pl: Ustawienia dziennika odwiedzin

en: Details
pl: Szczegóły

en: Table
pl: Tabela

en: First name
pl: Imię

en: Last name
pl: Nazwisko

en: Form
pl: Formularz

en: Sub
pl: Zastąp

en: Tab 1
pl: Zakładka 1

en: Tab 3
pl: Zakładka 3
