Theme Test (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Password
fa: رمز

en: Name
fa: نام

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: Save
fa: ذخیره

en: Details
fa: جزئیات

en: Table
fa: جدول

en: First name
fa: نام

en: Last name
fa: نام خانوادگی

en: Form
fa: ورقه
