Theme Test (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Password
ps: پټ توری

en: Name
ps: نوم

en: Preview
ps: مخليد

en: Details
ps: سپړنې

en: Table
ps: لښتيال
