Theme Test (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Age
ro: Vârstă

en: Log
ro: Jurnal

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Password
ro: Parolă

en: Name
ro: Nume

en: Preview
ro: Previzualizare

en: Save
ro: Salvare

en: Access log settings
ro: Setările jurnalului de acces

en: Details
ro: Detalii

en: Table
ro: Tabel

en: First name
ro: Prenume

en: Last name
ro: Nume

en: Form
ro: Formular
