Theme Test (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Age
ru: Возраст

en: Log
ru: Журнал

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Password
ru: Пароль

en: Name
ru: Название

en: Preview
ru: Предпросмотр

en: Save
ru: Сохранить

en: Access log settings
ru: Настройки журнала доступа

en: Details
ru: Подробности

en: Table
ru: Таблица

en: First name
ru: Имя

en: Last name
ru: Фамилия

en: Form
ru: Форма

en: Sub
ru: Нижний индекс

en: Tab 1
ru: Вкладка 1

en: Tab 3
ru: Вкладка 3
