Theme Test (7.x-1.0) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Age
si: වයස

en: Log
si: ලොග එක

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Password
si: මුරපදය

en: Name
si: නම
