Theme Test (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Password
sl: Geslo

en: Name
sl: Ime

en: Preview
sl: Predogled

en: Save
sl: Shrani

en: Access log settings
sl: Nastavitve dnevnika dostopov

en: Details
sl: Podrobnosti

en: Table
sl: Tabela
