Theme Test (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Name
sq: Emri

en: Preview
sq: Shikoje

en: Save
sq: Ruaj

en: Access log settings
sq: Rregullimet e regjistrimeve të hyrjes

en: Details
sq: Hollësi

en: Table
sq: Tabela
