Theme Test (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Age
sv: Ålder

en: Log
sv: Logg

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Password
sv: Lösenord

en: Name
sv: Namn

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: Save
sv: Spara

en: Access log settings
sv: Inställningar för åtkomstloggning

en: Details
sv: Detaljer

en: Table
sv: Tabell

en: First name
sv: Förnamn

en: Last name
sv: Efternamn

en: Form
sv: Formulär

en: Sub
sv: Nedsänkt
