Theme Test (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
ta: செயலற்றதாக்கப்பட்டது

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Name
ta: பெயர்

en: Preview
ta: முன்னோக்கு

en: Details
ta: விபரங்கள்
