Theme Test (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Age
ta: வயது

en: Log
ta: பதிவு

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Name
ta: பெயர்

en: Preview
ta: முன்மாதிரி

en: Save
ta: சேமி

en: Access log settings
ta: அணுகல் விபர அமைவுகள்

en: Details
ta: விவரங்கள்

en: Table
ta: அட்டவணை

en: Form
ta: படிவம்
