Theme Test (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Age
te: వయసు

en: Log
te: చిట్టా

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Name
te: పేరు

en: Preview
te: మునుజూపు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Details
te: వివరాలు

en: Table
te: పట్టిక
