Theme Test (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Age
th: อายุ

en: Log
th: บันทึกข้อความ

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Save
th: บันทึก

en: Details
th: รายละเอียด

en: Table
th: ตาราง

en: First name
th: ชื่อ

en: Last name
th: นามสกุล
