Theme Test (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Age
tr: Yaş

en: Log
tr: Günlük kayıtları

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Password
tr: Parola

en: Name
tr: İsim

en: Preview
tr: Ön izleme

en: Save
tr: Kaydet

en: Access log settings
tr: Erişim günlüğü ayarları

en: Details
tr: Ayrıntılar

en: Table
tr: Tablo

en: First name
tr: Ad

en: Last name
tr: Soyad
