Theme Test (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Password
ug: پارول

en: Name
ug: ئىسىم

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: Details
ug: تەپسىلاتى

en: Table
ug: جەدۋەل
