Theme Test (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Age
uk: Вік

en: Log
uk: Журнал

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Password
uk: Пароль

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Save
uk: Зберегти

en: Access log settings
uk: Параметри журнала доступу

en: Details
uk: Подробиці

en: Table
uk: Таблиця

en: First name
uk: Ім’я

en: Last name
uk: Прізвище

en: Form
uk: Форма

en: Sub
uk: Нижній індекс
