Theme Test (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Age
ur: عمر

en: Log
ur: لاگ

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Save
ur: محفوظ کریں
