Theme Test (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: Age
vi: Tuổi

en: Log
vi: Bản ghi

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Name
vi: Tên

en: Preview
vi: Xem trước

en: Save
vi: Lưu

en: Access log settings
vi: Cài đặt bản ghi truy cập

en: Details
vi: Chi tiết

en: Table
vi: Bảng

en: First name
vi: Tên

en: Last name
vi: Họ

en: Form
vi: Biểu mẫu

en: Sub
vi: Chỉ số dưới
