Theme Test (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Password
az: Parol

en: Name
az: Ad

en: Preview
az: Önizləmə

en: Save
az: Saxla

en: Details
az: Detallar

en: Table
az: Cədvəl

en: Form
az: Forma
