Theme Test (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Age
be: Узрост

en: Log
be: Журнал

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Password
be: Пароль

en: Name
be: Імя

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Save
be: Захаваць

en: Access log settings
be: Налады журналу доступу

en: Details
be: Падрабязна

en: Table
be: Табліца

en: Form
be: Форма
