Theme Test (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: Age
es: Edad

en: Log
es: Registro

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Password
es: Contraseña

en: Name
es: Nombre

en: Preview
es: Vista previa

en: Save
es: Guardar

en: Access log settings
es: Opciones del registro de acceso

en: Details
es: Detalles

en: Table
es: Tabla

en: First name
es: Nombre

en: Last name
es: Apellidos

en: Form
es: Formulario
