Theme Test (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: Age
fr: Âge

en: Log
fr: Journal

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: Password
fr: Mot de passe

en: Name
fr: Nom

en: Preview
fr: Aperçu

en: Save
fr: Enregistrer

en: Access log settings
fr: Paramètres du journal des accès

en: Details
fr: Détails

en: Table
fr: Tableau

en: First name
fr: Prénom

en: Last name
fr: Nom

en: Form
fr: Formulaire

en: Sub
fr: Indice
