Theme Test (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Age
gu: ઉંમર

en: Log
gu: નોંધણી

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Name
gu: નામ

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: Save
gu: સાચવો

en: Details
gu: વિગતો

en: Table
gu: કોષ્ટક
