Theme Test (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Age
he: גיל

en: Log
he: יומן פעילות

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Password
he: סיסמה

en: Name
he: שם

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Save
he: שמירה

en: Access log settings
he: הגדרות רישום פעילויות

en: Details
he: פרטים

en: Table
he: טבלה

en: First name
he: שם פרטי

en: Last name
he: שם משפחה

en: Form
he: טופס
