Theme Test (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Age
is: Aldur

en: Log
is: Kerfisskrá

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Password
is: Lykilorð

en: Name
is: Nafn

en: Preview
is: Forskoða

en: Save
is: Vista

en: Access log settings
is: Stilling kerfisskráar

en: Details
is: Nánar

en: Table
is: Tafla

en: First name
is: Fornafn

en: Last name
is: Eftirnafn
