Theme Test (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Age
lv: Vecums

en: Log
lv: Žurnāls

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Password
lv: Parole

en: Name
lv: Nosaukums

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Access log settings
lv: Piekļuves žurnāla iestatījumi

en: Details
lv: Sīkāka informācija

en: Table
lv: Tabula

en: First name
lv: Vārds

en: Last name
lv: Uzvārds

en: Form
lv: Forma

en: Sub
lv: Apakšraksts
