Theme Test (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Age
oc: Atge

en: Log
oc: Jornal

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Password
oc: Senhal

en: Name
oc: Nom

en: Preview
oc: Apercebut

en: Save
oc: Enregistrar

en: Access log settings
oc: Paramètres del jornal dels accèsses

en: Details
oc: Detalhs

en: Table
oc: Tablèu

en: Form
oc: Formulari
