Theme Test (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Age
pt: Idade

en: Log
pt: Registo

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Ativado

en: Password
pt: Senha

en: Name
pt: Nome

en: Preview
pt: Pré-visualizar

en: Save
pt: Guardar

en: Access log settings
pt: Aceder às configurações do registo

en: Details
pt: Detalhes

en: Table
pt: Tabela

en: First name
pt: Primeiro nome

en: Last name
pt: Apelido

en: Form
pt: Formulário
