Theme Test (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Age
sk: Vek

en: Log
sk: Záznam

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Password
sk: Heslo

en: Name
sk: Názov

en: Preview
sk: Náhľad

en: Save
sk: Uložiť

en: Access log settings
sk: Nastavenia záznamu prístupov

en: Details
sk: Podrobnosti

en: Table
sk: Tabuľka

en: First name
sk: Meno

en: Last name
sk: Priezvisko

en: Form
sk: Formulár
