Theme Test (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Password
sr: Лозинка

en: Name
sr: Име

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Save
sr: Сачувај
